top of page
DSC_0302.JPG

 

ODWAŻ SIĘ WALCZYĆ

ODWAŻ SIĘ MARZYĆ

ODWAŻ SIĘ BYĆ SOBĄ

OFERTA 2024

SZKOLENIA

GRUPY ZORGANIZOWANE

OFERTA DLA SZKÓŁ

KIM JESTEŚMY?

Obozy Militarne EU to firma która skupia wokół siebie doświadczonych wychowawców oraz instruktorów specjalizujących się w prowadzeniu zajęć militarnych zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Naszą kadrę rekrutujemy spośród byłych i aktywnych pracowników służb mundurowych, absolwentów uczelni wojskowych, a także survivalistów i militarystów posiadających odpowiednie licencje oraz uprawnienia.

Jako firma działamy na rynku od 2018 roku, ale nawet w tym krótkim czasie zdążyliśmy wyrobić sobie pozytywne opinie u wielu kontrahentów, a także wywołać wiele uśmiechów na ustach uczestników prowadzonych przez nas zajęć.


W naszej ofercie posiadamy szkolenia militarne, zajęcia dla szkół i klas mundurowych, zielone szkoły oraz biwaki.

OFERTA DLA SZKÓŁ

DSC_0411.JPG

Przygotowana przez nas oferta biwaków oraz zielonych szkół stanowi wspaniałe uzupełnienie programu nauczania klas mundurowych. Zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów dostarczają uczestnikom niezbędnej wiedzy wojskowej, integrują grupę oraz uczą przydatnych umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, survivalu, strzelectwa oraz samoobrony.

Po zakończeniu zajęć uczestnicy otrzymują zaświadczenie wystawiane przez Instruktora SOPiKM (Szkolenia Organizacji Proobronnych i Klas Mundurowych) lub innego wykwalifikowanego instruktora prowadzącego zajęcia.

GRUPY ZORGANIZOWANE

TURNUS 2 (222).jpg

Organizowane przez nas zajęcia dla grup zorganizowanych to prawdziwa gratka dla osób szukających aktywnego wypoczynku połączonego z dawką wiedzy przekazaną przez wykwalifikowaną kadrę. W ofercie mamy zarówno pełne mocnych wrażeń oraz wysiłku fizycznego bloki militarne, jak i sprawdzające wytrzymałość oraz wolę przetrwania zajęcia survivalowe. Niezależnie od tego czy wolicie czołgać się w błocie z karabinem, czy też zagłębiać tajniki przetrwania w trudnych warunkach - zapraszamy!

SZKOLENIA

Snajperzy

Dla osób poszukujących mocnych wrażeń oferujemy szereg szkoleń militarnych, różnego rodzaju gry terenowe, a także rozgrywki z wykorzystaniem replik ASG. Niezależnie od tego czy jesteś zaprawionym w bojach militarystą, zawodowym łowcą adrenaliny, czy też masz ochotę zrobić coś nietypowego z dreszczykiem emocji - nasza oferta kierujemy właśnie do Ciebie.

PARTNERZY

SCG.jpg
bottom of page