top of page

 

ODWAŻ SIĘ WALCZYĆ

ODWAŻ SIĘ MARZYĆ

ODWAŻ SIĘ BYĆ SOBĄ

OFERTA 2023

tent (1).png
namiot

OFERTA DLA SZKÓŁ

KIM JESTEŚMY?

Obozy Militarne EU to firma która skupia wokół siebie doświadczonych wychowawców oraz instruktorów specjalizujących się w prowadzeniu zajęć militarnych zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Naszą kadrę rekrutujemy spośród byłych i aktywnych pracowników służb mundurowych, absolwentów uczelni wojskowych, a także survivalistów i militarystów posiadających odpowiednie licencje oraz uprawnienia.

 

Jako firma działamy na rynku od 2018 roku, ale nawet w tym krótkim czasie zdążyliśmy wyrobić sobie pozytywne opinie u wielu kontrahentów, a także wywołać wiele uśmiechów na ustach uczestników obozów oraz prowadzonych przez nas zajęć.


W naszej ofercie posiadamy szkolenia militarne, zajęcia dla szkół i klas mundurowych, a także letnie obozy młodzieżowe oraz zielone szkoły i biwaki realizowane przy współpracy z Agencją Turystyczną Wonderlands.

A. T. Wonderlands, jest jednym z większych touroperatorów w Polsce i działa na naszym rynku już od 1990 roku. Wspólnie tworzymy między innymi wakacyjne obozy militarne i fabularne w miejscowości Mrzeżyno zapewniając ze swojej strony wykwalifikowaną kadrę, profesjonalny i bezpieczny sprzęt, oraz pełen wrażeń i emocji program zajęć. 

LETNIE OBOZY MŁODZIEŻOWE

20190706_112404.jpg

Nasze letnie obozy młodzieżowe to prawdziwa gratka dla osób szukających aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy. W ofercie mamy zarówno pełne mocnych wrażeń oraz aktywności obozy militarne, sprawdzające wyrzymałość oraz wolę przetrwania obozy survivalowe,
jak i przepełnione przygodą oraz zabawą obozy fabularne.
Więc niezależnie od tego czy wolisz czołgać się w błocie z karabinem, czy też zdobywać fragi w ulubionej grze komputerowej zapraszamy do wspólnej zabawy!

OFERTA DLA SZKÓŁ

20190808_103328.jpg

Przygotowana przez nas oferta biwaków oraz zielonych szkół stanowi wspaniałe uzupełnienie programu nauczania klas mundurowych. Zajęcia prowadzone przez naszych instruktorów dostarczają uczestnikom niezbędnej wiedzy wojskowej, integrują grupę oraz uczą przydatnych umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, survivalu, strzelectwa oraz samoobrony. Po zakończeniu zajęć uczestnicy otrzymują zaświadczenie wystawiane przez Instruktora SOPiKM (Szkolenia Organizacji Proobronnych i Klas Mundurowych) lub innego wykwalifikowanego instruktora prowadzącego zajęcia.

DLA AMATORÓW MOCNYCH WRAŻEŃ

20190627_121534.jpg

Dla osób poszukujących mocnych wrażeń oferujemy szereg szkoleń militarnych, różnego rodzaju gry terenowe, a także rozgrywki z wykorzystaniem replik ASG. Niezależnie od tego czy jesteś zaprawionym w bojach militarystą, zawodowym łowcą adrenaliny, czy też masz ochotę zrobić coś nietypowego z dreszczykiem emocji - nasza oferta kierujemy właśnie do Ciebie.

JUŻ WKRÓTCE!

JAK WSPOMINAJĄ NAS NASI UCZESTNICY ?


 

 

Jeździłbym na nie chyba do emerytury, super kadra, pokoje jak to pokoje na obozie, zajęcia ciekawe i można się dużo nauczyć.

Nie docenia się tego tak podczas turnusu, ale gdy kończą się wakacje to najlepsze wspomnienia mam właśnie z obozu.

Nic tylko wracać zgraną ekipą :D

- Hubert D.

PARTNERZY

logo.png
SCG.jpg
Kontakt
bottom of page