top of page

CERTYFIKATY I ORGANIZATOR

Organizatorem obozów letnich przedstawionych w ofercie na naszej stronie jest Agencja Turystyczna Wonderlands. Obozy Militarne EU działają jako podwykonawca wybranych programów oraz agent sprzedażowy wyżej wymienionych obozów. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej oraz profilu facebook.

logo.png

Agencja Trystyczna „Wonderlands” Sp. z o.o. tel. (+48 32) 251-73-64
fax. (+48 32) 253-05-31
www.aktywne-obozy.pl
41-500 Chorzów, ul. Dąbrowskiego 69/1
e-mail: biuro@wonderlands.pl

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży przygotowaną przez Agencję Turystyczną „Wonderlands” w Chorzowie na sezon letni 2021. Od kilkunastu już lat oprócz sieci biur agencyjnych Wonderlands nasze imprezy młodzieżowe sprzedają: BPiT Almatur, Serwis kolonieiobozy.net, Nadwiślańska Agencja Turystyczna, NaturaTour, Index, Róża Wiatrów, Jaworzyna Tour oraz ich agenci. Wszystkie obozy są przygotowywane na bazie 31-letniego doświadczenia Wonderlands w organizacji turystyki kwalifikowanej, tak młodzieżowej, jak i wczasowej. Dodatkowym atutem jest to, że pracownicy Agencji sami rekrutują się ze środowiska przewodników, taterników, harcerzy, survivalowców, kajakarzy, ratowników górskich i ciągle jeszcze czynnie uprawiają te dziedziny aktywności i sportu. Tak jak w latach ubiegłych w obozach nacisk kładziemy, zarówno na miejsce wypoczynku – atrakcje krajobrazowe, przyrodnicze i kulturowe okolicy, standard ośrodków, bezpieczeństwo naszych uczestników, a przede wszystkim na interesujący, nietypowy program i wysokie kwalifikacje kadry. Wychowawcy to starannie wyselekcjonowana i doświadczona kadra pracująca w Wonderlands od wielu już sezonów. Ze względu na podział na grupy wiekowe, różnorodność obozów oraz grupy wynikające z umiejętności uczestników w imprezach mogą brać udział młodzi ludzie w wieku od 7 do 18 lat.

Wszyscy Klienci Wonderlands ubezpieczeni są na podstawie polisy generalnej Wonderlands w Towarzystwie Ubezpieczeń Signal Iduna Polska S.A. od następstw nieszczęśliwych wypadków na obozach i wczasach odbywających się na terenie Polski: na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu (do 10.000 PLN) i na wypadek śmierci (10.000 PLN). Wymieniona powyżej ochrona ubezpieczeniowa nie obejmuje ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu. Gorąco zalecamy Państwu zawarcie takiego ubezpieczenia w momencie rezerwacji wyjazdu. Szczegółowe warunki ubezpieczenia dostępne są w biurze A.T. „Wonderlands”, w przedstawicielstwach Signal Iduna Polska S.A. na terenie całego kraju oraz na stronach internetowych: www.wonderlands.pl i www.aktywne-obozy.pl.

bottom of page