DLA DZIECI

10 Szalonych Przygód (nowość).jpg
Klub Urwisa.jpg
Mali Odkrywcy – Obóz Adventure and Survi
Mały Farmer – Obóz dla dzieci.jpg
Mały Traper.jpg
Młody komandos – Obóz militarny dla najm
Potyczki w świecie Fortnite’a – obóz z l

Jestem tu nowy!

ZAREZERWUJ MNIE :)

10 Szalonych Przygód – obóz przygodowy dla najmłodszych

Cena podstawowa: 2149zł

W promocji już od: 1799zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

8-13 lat

Zamrzenica/ Kujawskopomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz polecamy tym którzy nie lubią monotonii i bawią się najlepiej podczas wyjazdu pełnego różnorodnych zajęć, gier i zabaw. Cały program obozu jest podzielony na dziesięć różniących się od siebie tematycznie przygód dzięki czemu każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. W trakcie przygody strzeleckiej, wojskowej, survivalowej oraz leśnej dzieci wezmą udział między innymi w grze laser tag (bezpieczny elektroniczny paintball), postrzelają z łuki i wiatrówki, przeprawią się przez bagna, a także odnajdą skarb w leśnej gry terenowej. Przygoda wodna zabierze wszystkich na kajaki, rowerowa na liczne wycieczki, a alpinistyczna pozwoli spojrzeć na świat z góry podczas pełnych emocji zajęć linowych. Dodatkowo na uczestników czeka pełna gier, zabaw oraz licznych konkursów przygoda sportowa, zakręcona i artystyczna.

Klub Urwisa – kolonie przygodowe

Cena podstawowa: 2049zł

W promocji już od: 1899zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

7-10 lat

Spała/Łódzkie

Przygoda i Zabawa

Obóz skierowany jest do najmłodszych dzieci które uwielbiają przygody oraz do rodziców którzy pragną wybrać swoim pociechom bezpieczny wyjazd pełen niesamowitych atrakcji. Na uczestników kolonii czekają takie rozrywki jak podchody, nocne i dzienne gry terenowe, wspólne poszukiwanie skarbów z wykrywaczem metali, strzelanie z łuków i procy, potyczki na pistolety NERF (bezpieczna zabawka na pianki), nauka udzielania pierwszej pomocy oraz chodzenia po trickline. Obozowiczów czekają również liczne piesze i autokarowe wycieczki w czasie których odwiedzą między innymi Rezerwat "Niebieskie Źródła", Skansen Rzeki Pilicy oraz fortyfikacje z czasów II wojny światowej. Nie zabraknie także wspólnych zabaw i zajęć integracyjnych, rywalizacji w czasie olimpiady sportowej oraz licznych dyskotek, konkursów i kąpieli.

Mali Odkrywcy – obóz adventure and survival kids

Cena podstawowa: 2149zł

W promocji już od: 1999zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

8-13 lat

Dziwnówek/ Zachodniopomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz polecamy tym którzy chcą przeżyć kilka niesamowitych przygód na jednym obozie. Każdy dzień wyjazdu związany jest z inną tematyką dzięki czemu nawet najbardziej wybredni obozowicze znajdą tutaj coś dla siebie. Na uczestników czekają takie atrakcje jak potyczka na pistolety NERF (bezpieczna zabawka na pianki), walka na broń piankową, poszukiwanie skarbów, wędrówki na orientację, nauka szyfrowania wiadomości oraz udzielania pierwszej pomocy. Dodatkowo w trakcie dnia survivalowego obozowicze poznają podstawowe zasady bytowania w lesie, zbudują schronienie oraz spędzą noc pod gołym niebem w asyście opiekunów. Na wszystkich czeka również cała masa atrakcji związanych z kąpielami i wodnymi szaleństwami, budową tratwy, oraz różnorodnymi zabawami.

Mały Farmer – obóz dla dzieci

Cena podstawowa: 2199zł

W promocji już od: 1849zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

8-13 lat

Zamrzenica/ Kujawskopomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz kierujemy przede wszystkim do najmłodszych uczestników którzy kochają naturę, zabawy na świeżym powietrzu i spotkania ze zwierzętami. W ramach wyjazdu uczestnicy odwiedzą gospodarstwo rolne oraz jego okolice w których czekają ich takie rozrywki jak oporządzanie królików, karmienie kur oraz świń, zabawa w stogu siana, jazda traktorem, pokaz piekarstwa i garncarstwa, a także nauka własnoręcznego przygotowywania wiejskich posiłków i przetworów. Dzieci odwiedzą także dawną kopalnie w której rezyduje duch, przeżyją interaktywną przygodę w starej maszynowni, a także ruszą na poszukiwanie zapomnianego skarbu górnika Wilhelma. Dodatkowo na wszystkich czekają rozmaite gry oraz zabawy, wycieczki rowerowe i kajakowe, a także liczne kąpiele w jeziorze pod nadzorem ratowników.

Mały Traper – obóz przygodowy dla najmłodszych

Cena podstawowa: 2149zł

W promocji już od: 1799zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

8-13 lat

Zamrzenica/ Kujawskopomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz polecamy uczestnikom którzy nie boją się odrobiny błota i trudów związanych z leśnymi wędrówkami. W trakcie wyjazdu uczestnicy wezmą udział w serii zajęć survivalowych podczas których nauczą się posługiwania busolą, budowania szałasów, rozpalania ognisk, pierwszej pomocy, przygotowywania prostych posiłków oraz wielu innych przydatnych umiejętności. Podsumowaniem obozu będzie dwudniowa wyprawa traperska połączona z biwakowaniem w lesie. Dodatkową dozę wrażeń przyniesie przeprawa przez bagna, przekraczanie mostu linowego, zjazd kolejką tyrolską oraz strzelanie do tarcz z wiatrówki i zajęcia na tratwie ratunkowej. Uczestnicy wybiorą się również na wycieczkę do Muzeum Indian Północnoamerykańskich, wezmą udział turnieju sportowym oraz skorzystają z możliwości kąpieli i ognisk.

Młody Komandos – obóz militarny dla najmłodszych

Cena podstawowa: 2199zł

W promocji już od: 1849zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

8-13 lat

Mrzeżyno/ Zachodniopomorskie

Militaria i ASG

Obóz kierujemy do dzieci które lubią militaria, nie boją się odrobiny wyzwań i nie mają nic przeciwko wczesnym pobudkom. Program zajęć składa się z serii szkoleń oraz atrakcji militarnych dostosowanych do wieku uczestników. W czasie wyjazdu obozowicze nauczą się podstaw musztry i dyscypliny wojskowej na wesoło, będą strzelać z wiatrówek oraz replik ASG do celu, wezmą udział w rozgrywce Splatmaster oraz nauczą się udzielać pierwszej pomocy. Uczestników czeka także emocjonująca przejażdżka leśnymi drogami militarnym autem, pokaz wyposażenia wojskowego, nauka podstaw systemu samoobrony, a także liczne gry terenowe i sprawnościowe. W czasie wolnym obozowicze skorzystają z uroków polskiego morza biorąc liczne kąpiele i wypoczywając na plaży.

Mały Strzelec - obóz strzelecki dla najmłodszych / NOWOŚĆ 2021!

Cena podstawowa: 2199zł

W promocji już od: 1849zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

8-13 lat

Zamrzenica/ Kujawsko-Pomorskie

strzelecko-przygodowy

Obóz polecamy aktywnym dzieciom które chcą zaznać emocji płynących z uczestnictwa w różnego rodzaju rozgrywkach strzeleckich. W trakcie realizacji programu uczestnicy wezmą udział nie tylko w grach paintballowych oraz laser tag, ale również strzelać do celów na strzelnicy przy pomocy łuków, proc oraz replik ASG, a także sprawdzą swoją celność przy obsłudze katapulty na plastikowe kule. Oprócz atrakcji strzeleckich na obozowicze nauczą się udzielać pierwszej pomocy, przetrwania w lesie oraz korzystania z busoli. Dodatkową dozę wrażeń zapewnią zajęcia alpinistyczne podczas których uczestnicy pokonają most linowy oraz zjadą kolejką tyrolską, a także nauczą się wykonywać przydatne węzły. Dodatkowo na każdego czekają liczne wycieczki rowerowe i kajakowe, kąpiele oraz wspólne zabawy. 

36_1-550x365.jpg

Jestem tu nowy!

ZAREZERWUJ MNIE :)

Nadmorska Przygoda – obóz przygodowy dla najmłodszych / NOWOŚĆ 2021!

Cena podstawowa: 2199zł

W promocji już od: 1849zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

8-13 lat

Mielno/
Zachodniopomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz kierowany jest do dzieci które od wyjazdu oczekują przede wszystkim wypoczynku i dobrej zabawy. W trakcie obozu na obozowiczów czekają liczne kąpiele w morzu, plażowanie, wycieczki rowerami wodnymi pod opieką ratownika wodnego oraz spora dawka odpoczynku. Główną atrakcją wyjazdu jest wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w którym uczestnicy poznają mieszkające tam alpaki, psy, koty oraz papugę. Dodatkowo na nich zjazd kolejką tyrolską, jedzenie drożdżówek, naleśników i bez, przejażdżka wozem przez las oraz liczne gry i zabawy. Obozowicze ruszą także w podróż ciuchcią do starej latarni morskiej, odwiedzą gospodarstwo edukacyjne "Świat Labiryntów" oraz wezmą udział w "Szalonej Bałtyckiej Olimpiadzie, rozgrywkach letniego hokeju oraz wielu innych zabawach.