top of page

MILITARNE I ASG

Prowadzone przez nas obozy militarne i ASG to nie tylko karabiny oraz taktyka, to przede wszystkim czas aktywnie spędzony na świeżym powietrzu w towarzystwie innych miłośników wojskowości.
Wszystkie zajęcia odbywają się pod nadzorem doświadczonych instruktorów militarnych z którymi każdego dnia uczestnicy ćwiczą taktykę i obsługę replik ASG. Uczestnicy uczą się pomagać rannym, wzmacniają swoją wytrzymałość dzięki ćwiczeniom kondycyjnym, ćwiczą survival, a przede wszystkim świetnie się bawią!
Obozy militarne to przygoda dzięki której każdy nabierze lepszej kondycji, zyska nowych przyjaciół, rozwinie w sobie pożądane cechy charakteru, nauczy się współpracy, a wszystko to w otoczeniu mundurów, granatów dymnych i replik ASG.
U nas każdy entuzjasta militariów znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego, czy chce wyłącznie postrzelać z karabinka, dostać porządny wycisk fizyczny, czy też poznać sekretne techniki strzelców wyborowych oraz oddziałów specjalnych.
NAPRZÓD! DO BOJU!

FABULARNE ASG

Uwielbiasz wirtualne światy i gry komputerowe? Do późnych godzin zagrywasz się w strzelanki lub gry z elementami RPG? A może książki i postapokaliptyczne światy to twoja pasja? Jeżeli odpowiedziałeś, na jakiekolwiek pytanie twierdząco, te obozy są właśnie dla Ciebie!
Prowadzone przez nas obozy fabularne ASG są niczym gra komputerowa na świeżym powietrzu, tylko bez zbędnych kabli, monitora oraz internetu. Wystarczą dobre chęci, odrobina wyobraźni i jesteś gotów, aby wejść do gry. Razem z rówieśnikami zdobywaj fragi, kupuj lepsze wyposażenie, podłóż pakę i wygraj mecz na naszym obozie inspirowanym grą Counter Strike.
Strzelanki to nie twoje klimaty? W takim razie przygotuj maskę przeciwgazową oraz karabin, bowiem w radioaktywnym świecie inspirowanym grą Fallout oraz Stalker niebezpieczeństwo czyha na każdym rogu. Niezależnie od wyboru, na obu obozach czeka na was mnóstwo zabawy oraz masa atrakcji, a wszystko to na świeżym powietrzu w ośrodku wypoczynkowym nad naszym polskim morzem.
Wciśnijcie enter i dołączcie do gry! 

PAINTBALL I SURVIVAL

Duża ilość adrenaliny, zdrowa rywalizacja i dążenie do wygranej, podejmowanie się wyzwań, dreszczyk emocji, obcowanie z naturą i spora dawka wiedzy która pomoże nam przetrwać w każdych warunkach - obozy paintballowe i survivalowe mają to wszystko w jednym pakiecie!
Na obozie "Misja Specjalna" czeka was seria intensywnych i szybkich potyczek paintballowych oraz seria scenariuszy taktycznych które na długo zapadną wam w pamięć. Gdy emocje opadną, przeniesiecie się do leśnych ostępów, gdzie instruktorzy nauczą was podstaw survivalu, pomogą nam znaleźć właściwy kierunek w lesie, zbudują z nami szałas, a także pomogą nam przetrwać noc w lesie.
Natomiast osoby które wciąż ciągnie w nieznane i nie straszne są im leśne knieje, duże wysokości oraz nie boją się zamoczyć zapraszamy na obóz przetrwania który podąży "Śladami Beara Gryllsa". Podczas zajęć poznacie techniki bushcraftu, dowiecie się jak przeżyć w lesie, na wodzie oraz jak nie stracić głowy i zachować zimną krew znajdując się wysoko nad ziemią.
Przed Tobą kolejne wyzwanie i niezwykła przygoda, czy dasz radę?
Z nami na pewno! Przyjedź na obóz i przekonaj się sam!

Na Linii Strzału - Obóz Snajperski
Młody Komandos – obóz militarny dla najmłodszych
Ranger Camp – NOWOŚĆ!
Green Devils – Obóz ASG
Military CAMP –  ASG dla młodszych
Za Linią Wroga – Obóz Militarny ASG
Decydujące Starcie – Obóz ASG
Counter Strike 2.0 – Obóz fabularny
Radioaktywna Przygoda S.T.A.L.K.E.R.
Śladami Beara Gryllsa – obóz survivalowy
Mały Traper – obóz przygodowy dla najmłodszych
Misja Specjalna – obóz paintballowy
bottom of page