top of page

MILITARIA I ASG

Decydujące Starcie.jpg

Decydujące Starcie – obóz militarny z ASG

Cena podstawowa: 2749zł
W promocji już od: 2549zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

12-15 /15-18 lat

Spała/Łódzkie

Militarne i ASG

Obóz polecamy sympatykom ASG szukającym wyjazdu który posiada zróżnicowane rozgrywki airsoftowe, jak i sporą dawkę zajęć militarnych. W trakcie obozu uczestnicy przejdą szereg szkoleń z zakresu taktyki zielonej i czarnej, zwiadu, survivalu, terenoznawstwa oraz strzelectwa, które przeplatać się będą ze scenariuszami airsoftowymi. Podsumowaniem obozu będzie 2 dniowa gra typu Mil-sim (symulacja militarna) poprzedzona spływem pontonowym.
Dodatkowo na obozowiczów czekają wycieczki rowerowe i piesze szlakiem zabytków II wojny światowej, ogniska i wieczory filmowe.

Green Devils.jpg

Green Devils – obóz militarny z ASG

Cena podstawowa: 2799zł
W promocji już od: 2599zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

15-18 lat

Mrzeżyno/ Zachodniopomorskie

Militarne i ASG

Obóz polecamy entuzjastom ASG którzy liczą na sporą dawkę adrenaliny, intensywne rozgrywki airsoftowe i porządny wycisk fizyczny. W programie obozu znajdują się ćwiczenia z taktyki, survivalu, samoobrony, musztry, treningi sprawnościowe oraz wiele innych militarnych atrakcji. To co wyróżnia ten obóz na tle pozostałych to realizowane z rozmachem przy użyciu pirotechniki, pojazdu militarnego oraz elektronicznych gadżetów rozgrywki ASG i operacje militarne w których uczestniczy naraz nawet 50 osób. W wolnym czasie uczestnicy skorzystają z uroków oddalonego o 600 metrów morza. 

Military CAMP – obóz militarny z ASG dla młodszych

Cena podstawowa: 2799zł
W promocji już od: 2599zł

Military Camp.jpg

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

12-15 lat

Mrzeżyno/ Zachodniopomorskie

Militarne i ASG

Obóz polecamy młodszym uczestnikom którzy interesują się airsoftem oraz militariami i nie stronią od wysiłku fizycznego . W programie wyjazdu uczestnicy znajdą zróżnicowane zajęcia takie jak taktyka zielona i czerwona, survival , strzelanie z broni pneumatycznej oraz wiele innych. W trakcie trwania obozu uczestnicy wezmą także udział w serii scenariuszy ASG których zwieńczeniem będzie 24 godzinna operacja militarna. Program dopełnia pokaz sprzętu wojskowego, misje z wykorzystaniem pojazdu militarnego oraz zajęcia rekreacyjne takie jak plażowanie, ogniska i wieczory filmowe.

Na Linii Strzału.jpg

Na linii strzału – obóz specjalistyczny z ASG

Cena podstawowa: 2799zł
W promocji już od: 2599zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

12-15 /15-18 lat

Mrzeżyno/ Zachodniopomorskie

Militarne i ASG

Obóz polecamy entuzjastom airsoftu, którzy interesują się tematyką strzelctwa wyborowego. W trakcie obozu uczestnicy nauczą się technik kamuflażu wykorzystywanych przez snajperów, poznają metodykę ich działania oraz wypracują odpowiedni mindset. Ogromnym atutem obozu jest realistyczne odwzorowanie ćwiczeń snajperskich oraz wyposażenie, które stanowią profesjonalne stroje maskujące (SCG Ghillie), lornetki, radia PMR oraz farbki maskujące. Na koniec obozu uczestnicy wezmą udział w 24 godzinnych zawodach snajperskich walcząc o prestiż oraz nagrody. 

Ranger Camp.jpg

Ranger Camp – obóz specjalistyczny z ASG

Cena podstawowa: 2749zł
W promocji już od: 2549zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

13-15 /15-18 lat

Mrzeżyno/ Zachodniopomorskie

Militarne i ASG

Ranger Camp to wyjazd dla osób którym nie straszny wysiłek, błoto oraz wczesne pobudki. Program obozu oparty jest na szkoleniu podstawowym (Boot Camp) jednostki United State Army Rangers, podczas którego uczestnicy nie tylko stawią czoło fizycznemu treningowi Rangersów ale także odbędą szkolenie taktyczno-ogniowe połączone z serią rozgrywek ASG. Na uczestników czekają także takie zajęcia jak ratownictwo pola walki, S.E.R.E. oraz MAGIEL, czyli 24 godzinna misja podsumowująca obóz. Chwile wytchnienia Rangersi spędzą na plaży korzystając z uroków polskiego morza, oraz na wspólnej integracji przy ognisku.

Za Linią Wroga.jpg

Za Linią Wroga – obóz militarny z ASG

Cena podstawowa: 2699zł
W promocji już od: 2399zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

12-15 /15-18 lat

Zamrzenica / Kujawsko-Pomorskie

Militarne i ASG

Obóz polecamy osobom które szukają aktywnego wypoczynku oraz interesują się airsoftem i militariami. W ramach wyjazdu uczestnicy wezmą udział w zajęciach z taktyki zielonej i czarnej, samoobrony, survivalu, maskowania, terenoznawstwa oraz wielu innych. Nabyte umiejętności zostaną wykorzystane w trakcie rozgrywek ASG oraz na dwudniowej terenowej grze o kryptonimie "MOST". Dodatkowo uczestnicy wezmą udział w zajęciach linowych, przejdą drużynowy trening sprawnościowy oraz przećwiczą umiejętności taktyczne na elektronicznych symulatorach broni (laser tag). W czasie wolnym uczestnicy skorzystają z rozgrywek sportowych, gier drużynowych oraz kąpieli w pobliskim jeziorze pod opieką ratowników wodnych.

Młody komandos – Obóz militarny dla najmłodszych.jpg

Młody Komandos – obóz militarny dla najmłodszych

Cena podstawowa: 2649zł
W promocji już od: 2449zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

8-13 lat

Mrzeżyno / Zachodniopomorskie

Militaria i przygoda

Obóz kierujemy do dzieci które lubią militaria, nie boją się odrobiny wyzwań i nie mają nic przeciwko wczesnym pobudkom. Program zajęć składa się z serii szkoleń oraz atrakcji militarnych dostosowanych do wieku uczestników. W czasie wyjazdu obozowicze nauczą się podstaw musztry i dyscypliny wojskowej na wesoło, będą strzelać z wiatrówek oraz replik ASG do celu, wezmą udział w rozgrywce Splatmaster oraz nauczą się udzielać pierwszej pomocy. Uczestników czeka także emocjonująca przejażdżka leśnymi drogami militarnym autem, pokaz wyposażenia wojskowego, nauka podstaw systemu samoobrony, a także liczne gry terenowe i sprawnościowe. W czasie wolnym obozowicze skorzystają z uroków polskiego morza biorąc liczne kąpiele i wypoczywając na plaży.

bottom of page