top of page

PAINTBALL I SURVIVAL

Misja Specjalna – Obóz Paintballowo-Dywe
Śladami Beara Gryllsa – Obóz Survivalowy
Mały Traper.jpg

Misja Specjalna – obóz paintballowo-dywersyjny

Cena podstawowa: 2699zł
W promocji już od: 2499zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Dąbki / Zachodniopomorskie

Survival i Paintball

Obóz polecamy zarówno osobom grającym/interesującym się paintballem, jak i entuzjastom militariów. W trakcie wyjazdu uczestnicy wezmą udział w serii starć na specjalnie przygotowanym polu paintballowym umożliwiającym wykonanie zarówno scenariuszy leśnych (woodsball), z przeszkodami (speedball), jak i rozgrywających się wewnątrz budynku (kill house). Poza rozgrywkami z wykorzystaniem markerów obozowiczów czeka sporo militarnych atrakcji takich jak nauka bezszelestnego przemieszczania oraz kamuflażu, survival leśny, szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, terenoznawstwo i wędrówki na orientację oraz desant pontonowy. Ostatecznym testem nabytych umiejętności będzie 24 godzinna misja podsumowująca obóz. Dodatkowo uczestników czekają liczne ogniska, kąpiele oraz dyskoteki.

Śladami Beara Gryllsa – obóz survivalowy

Cena podstawowa: 2499zł
W promocji już od: 2199zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

12-15 / 15-18 lat

Zamrzenica / Kujawsko-Pomorskie

Survival i Przygoda

Obóz kierujemy do każdego kto chce nauczyć się sztuki przetrwania w trudnych warunkach, pragnie zdobyć nową wiedzę lub sprawdzić posiadane już umiejętności. W trakcie wyjazdu uczestnicy nie tylko poznają rozmaite formy survivalu nabywając przy tym takie umiejętności jak rozpalanie ognia, budowa schronienia, oczyszczanie wody, przygotowanie posiłków oraz tworzenie narzędzi, ale również poznają lepiej samego siebie i pokonają własne słabości. Dodatkowo uczestników czeka nauka przetrwania w wodzie, gra terenowa z noclegiem na wiszących platformach oraz spływem na dętkach, a także 24 godzinna wyprawa "Śladami Beara Grylls'a " Oprócz zajęć survivalowych obozowiczów czeka również trening strzelecki, zajęcia z alpinistyki, sztuka kamuflażu oraz wspólne ogniska, gry i zabawy oraz kąpiele w jeziorze.

Mały Traper – obóz przygodowy dla najmłodszych

Cena podstawowa: 2499zł
W promocji już od: 2299zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

8-13 lat

Zamrzenica / Kujawsko-Pomorskie

Survival i Przygoda

Obóz polecamy uczestnikom którzy nie boją się odrobiny błota i trudów związanych z leśnymi wędrówkami. W trakcie wyjazdu uczestnicy wezmą udział w serii zajęć survivalowych podczas których nauczą się posługiwania busolą, budowania szałasów, rozpalania ognisk, pierwszej pomocy, przygotowywania prostych posiłków oraz wielu innych przydatnych umiejętności. Podsumowaniem obozu będzie dwudniowa wyprawa traperska połączona z biwakowaniem w lesie. Dodatkową dozę wrażeń przyniesie przeprawa przez bagna, przekraczanie mostu linowego, zjazd kolejką tyrolską oraz strzelanie do tarcz z wiatrówki i zajęcia na tratwie ratunkowej. Uczestnicy wybiorą się również na wycieczkę do Muzeum Indian Północnoamerykańskich, wezmą udział turnieju sportowym oraz skorzystają z możliwości kąpieli i ognisk.

bottom of page