PAINTBALL I SURVIVAL

Łowcy Adrenaliny – Obóz Paintballowo-Sur

Jestem tu nowy!

ZAREZERWUJ MNIE :)

Łowcy Adrenaliny – obóz paintballowo-survivalowy / NOWOŚĆ 2021!

Cena podstawowa: 2249zł

W promocji już od: 1749zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Zamrzenica / Kujawsko-Pomorskie

Survival i Paintball

Łowcy Adrenaliny to obóz który w ciekawy sposób łączy naukę technik przetrwania z grami paintballowymi. W trakcie obozu uczestnicy otrzymają dostęp do markerów z serii Tippmann 98, BT4 Combat oraz strzelb Splatmaster wraz z niezbędnym wyposażeniem (mundur, maska, kamizelka ochronna) oraz zestawem 1000 kul z możliwością dokupienia większej ilości. Na obozowiczów czekają rozgrywki paintballowe w lesie (woodsball), ze sztucznymi przeszkodami (speedball), scenariuszowe (milsim), przy użyciu proc (paintball łobuza), a także strzelnica na punkty oraz rozgrywki nocne laser tag. Dopełnienie programu stanowi seria zajęć survivalowych i bushcraftowych, nauka pierwszej pomocy oraz nawigacji. Uczestników czekają również liczne kąpiele, gry i zabawy oraz finał wyjazdu w postaci 24 godzinnego turnieju paintballowego.

Misja Specjalna – Obóz Paintballowo-Dywe
Śladami Beara Gryllsa – Obóz Survivalowy

Misja Specjalna – obóz paintballowo-dywersyjny

Cena podstawowa: 2249zł

W promocji już od: 1899zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Dąbki / Zachodniopomorskie

Survival i Paintball

Obóz polecamy zarówno osobom grającym/interesującym się paintballem, jak i entuzjastom militariów. W trakcie wyjazdu uczestnicy wezmą udział w serii starć na specjalnie przygotowanym polu paintballowym umożliwiającym wykonanie zarówno scenariuszy leśnych (woodsball), z przeszkodami (speedball), jak i rozgrywających się wewnątrz budynku (kill house). Poza rozgrywkami z wykorzystaniem markerów obozowiczów czeka sporo militarnych atrakcji takich jak nauka bezszelestnego przemieszczania oraz kamuflażu, survival leśny, szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, terenoznawstwo i wędrówki na orientację oraz desant pontonowy. Ostatecznym testem nabytych umiejętności będzie 24 godzinna misja podsumowująca obóz. Dodatkowo uczestników czekają liczne ogniska, kąpiele oraz dyskoteki.

Śladami Beara Gryllsa – obóz survivalowy

Cena podstawowa: 2049zł

W promocji już od: 1549zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

12-15 / 15-18 lat

Zamrzenica / Kujawsko-Pomorskie

Survival i Przygoda

Obóz kierujemy do każdego kto chce nauczyć się sztuki przetrwania w trudnych warunkach, pragnie zdobyć nową wiedzę lub sprawdzić posiadane już umiejętności. W trakcie wyjazdu uczestnicy nie tylko poznają rozmaite formy survivalu nabywając przy tym takie umiejętności jak rozpalanie ognia, budowa schronienia, oczyszczanie wody, przygotowanie posiłków oraz tworzenie narzędzi, ale również poznają lepiej samego siebie i pokonają własne słabości. Dodatkowo uczestników czeka nauka przetrwania w wodzie, gra terenowa z noclegiem na wiszących platformach oraz spływem na dętkach, a także 24 godzinna wyprawa "Śladami Beara Grylls'a " Oprócz zajęć survivalowych obozowiczów czeka również trening strzelecki, zajęcia z alpinistyki, sztuka kamuflażu oraz wspólne ogniska, gry i zabawy oraz kąpiele w jeziorze.