PRZYGODA I ZABAWA

Jestem tu nowy!

ZAREZERWUJ MNIE :)

Fabryka Adrenaliny.jpg
Magią i mieczem – obóz fantasy.jpg
W kraju kwitnącej wiśni – obóz japoński.
Wakacje na Max’a – Obóz Przygodowy.jpg
Na tropie przygody.jpg

Jestem tu nowy!

ZAREZERWUJ MNIE :)

Wakacje z Adrenaliną – Obóz Przygodowy.j

Fabryka Adrenaliny – obóz przygodowy

Cena podstawowa: 2199zł

W promocji już od: 1849zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

13-18 lat

Mielno/ Zachodniopomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz polecamy osobom poszukującym wyjazdu który łączy w sobie wypoczynek oraz aktywne zajęcia z nutką adrenaliny. Na uczestników spragnionych przygody czeka miedzy innymi rozgrywka paintballowa, zajęcia na parku linowym, strzelanie z łuku i broni pneumatycznej, akrobacje na trickline oraz emocjonująca gra miejska "Skarb Mielna". W chwilach relaksu przyjdzie czas na wycieczkę rowerową trasą "Velo Baltica", przejazd ciuchcią zwieńczony wizytą w XIX wiecznej latarni morskiej oraz liczne kąpiele w morzu i wspólne zabawy przy ognisku.

Magią i Mieczem – obóz fantasy / NOWOŚĆ 2021!

Cena podstawowa: 2199zł

W promocji już od: 1849zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Dziwnówek/ Zachodniopomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz kierowany jest do każdej osoby która gra w papierowe RPG, miłośników twórczości Tolkiena, entuzjastów planszówek i nie tylko. Program obozu to mieszanka rozgrywek opartych na systemach D&D, Warhammer, Zew Cthulhu, WoD i wielu innych. Oprócz sesji na uczestników czeka także game room, czyli zbiór różnorodnych planszówek, warsztaty z efektów FX, prelekcje i dyskusje na tematy powiązane z fantastyką i papierowymi RPG. Nie zabraknie także pewnej dawki adrenaliny która będzie towarzyszyła uczestnikom biorącym udział w starciach na bezpieczne miecze piankowe, natomiast osoby przedkładające finezję i złoty język ponad walkę zabłysną podczas organizowanych przez GM'a gier larpowych.

W Kraju Kwitnącej Wiśni – obóz japoński

Cena podstawowa: 2149zł

W promocji już od: 1999zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

12-15 / 15-18 lat

Dąbki/ Zachodniopomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz polecamy osobom interesującym się kulturą Japonii, fanom anime oraz mangi którzy ponad wszystko cenią śmiech i dobrą zabawę. W trakcie zajęć uczestnicy oddadzą się poznawaniu tradycji oraz wierzeń kraju kwitnącej wiśni poprzez zajęcia z medytacji zen, origami i shodo, naukę podstawowych zwrotów, poznanie starych baśni i legend, wspólne parzenie herbaty podczas rytuału zwanego chanoyu oraz trening samuraja. Po historii przyjdzie czas na Japonię współczesną czyli rysowanie mangi, wspólne oglądanie anime oraz filmów studia Ghilbi, tworzenie cosplayów, śpiewanie openingów, endingów oraz piosenek K-pop, a także różnorodne gry, konkursy i zabawy często oparte o zakręcone poczucie humoru japończyków. Znajdzie się również czas na wspólne ogniska, tańce oraz kąpiele nad zalewem i morzem.

Wakacje na Max’a – obóz przygodowy

Cena podstawowa: 2149zł

W promocji już od: 1999zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

12-15 / 15-18 lat

Kąty Rybackie/ Pomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz kierujemy do tych którzy szukają nie tylko wypoczynku, ale również porządnej dawki przygody oraz aktywnych zajęć. Na uczestników wyjazdu czekają atrakcje jak odlotowy hokej, wizyta w parku linowym i samodzielne pokonanie jednej z 6 tras oraz spływ kajakowy Wisłą Królewiecką nadzorowany przez ratownika wodnego. Uczestnicy szukający zdrowej rywalizacji także nie będą zawiedzeni, bowiem czekają ich rozgrywki Archery Tag, seria starć w dynamicznych scenariuszach Laser Tag, oraz odlotowe igrzyska i wodna olimpiada. Ponadto wszyscy obozowicze wezmą udział we wspólnych ogniskach, kąpielach oraz wycieczkach pieszych i rowerowych szlakami Żuław i  Mierzei Wiślanej. 

Na Tropie Przygody – obóz przygodowy / NOWOŚĆ 2021!

Cena podstawowa: 2149zł

W promocji już od: 1999zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Kąty Rybackie/ Pomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz polecamy entuzjastom wypoczynku nad morzem którzy chcą się nieco zbliżyć do natury. Na uczestników czekają takie atrakcje jak rejs przyrodniczy łodzią "Pomeranka", wizyta w Muzeum Zalewu Wiślanego, przejazd historyczną kolejką wąskotorową, rejs łodzią motorową oraz spływ kajakowy Wisłą Królewiecką pod nadzorem ratownika wodnego. Obozowicze wezmą również udział w Survivalu Przyrodnika podczas którego nauczą się bezszelestnego podchodzenia i obserwacji zwierząt, budowy schronienia, rozpalania ognia, przygotowywania posiłków oraz strzelania z broni pneumatycznej, łuków i proc. Podsumowaniem części survivalowej będzie dwudniowa wyprawa ornitologiczna w okolicę Wydmy Pirat z noclegiem pod pałatkami. Uczestników czekają także liczne kąpiele, ogniska oraz dyskoteki.

Wakacje z Adrenaliną – obóz przygodowy

Cena podstawowa: 2149zł

W promocji już od: 1999zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-13 / 13-16 lat

Spała/Łódzkie

Przygoda i Zabawa

Obóz stanowi doskonały wybór dla osób aktywnych które liczą na intensywne zajęcia z nutką adrenaliny oraz możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc. Na uczestników czeka ogrom atrakcji takich jak spływ kajakowy rzeką Pilicą, scenariusz paintballowy, zajęcia na parku linowym, nauka orienteringu i pierwszej pomocy oraz obozowa "Spalska Spartakiada". Obozowicze wybiorą się również na liczne wycieczki rowerowe i autokarowe podczas których odwiedzą Spalski Park Krajobrazowy, ruiny zamku, Skansen Rzeki Pilicy, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, fortyfikacje z czasów II wojny światowej oraz pozostałości kopalni piasku z XVIII i XIX wieku. Czas wolny uczestnicy spędzą na wspólnych zabawach integracyjnych, kąpielach, dyskotekach oraz grach terenowych.