SPORT I REKREACJA

Be Fit.jpg
Przygoda z Deską i Żaglem.jpg
Taka Ryba.jpg
W Rytmie Wakacji.jpg
Wakacyjna Przygoda.jpg
Wakacyjny Relaks.jpg
Zakręcone wakacje.jpg
konie-11-550x488.jpg

Jestem tu nowy!

ZAREZERWUJ MNIE :)

str-26_a-550x433.jpg

Jestem tu nowy!

ZAREZERWUJ MNIE :)

Be Fit – obóz fitness i sport

Cena podstawowa: 2099zł

W promocji już od: 1749zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Dąbki/ Zachodniopomorskie

Sport i Rekreacja

Obóz polecamy osobom które dbają o swoją sylwetkę, chcą poprawić kondycję oraz wyglądać i czuć się rewelacyjnie dążąc do tego w ciekawy i nietuzinkowy sposób. Obozowiczów czekają codzienne zajęcia fitness, TBC oraz BPU, aeroboks, a także trening obwodowy i turbo spalanie. Wszystkie ćwiczenia są dostosowane indywidualnie do każdej osoby oraz ogólnego poziomu grupy. W chwilach oddechu uczestnicy nauczą się udzielać pierwszej pomocy, rozegrają mecz mokrej siatkówki, złapią odrobinę słońca opalając się na plaży, wezmą udział w rowerowych wycieczkach oraz dyskotekach i ogniskach z kiełbaskami.

Przygoda z Deską i Żaglem – obóz windsurfingowy

Cena podstawowa: 2349zł

W promocji już od: 1999zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Dąbki/ Zachodniopomorskie

Sport i Rekreacja

Obóz polecamy zarówno osobom uprawiającym windsurfing jak i tym którzy dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. Program wyjazdu skupia się wokół nauki żeglowania na desce oferując szkolenie z podziałem na trzy grupy z różnym poziomem umiejętności. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli AWF oraz licencjonowanych instruktorów PSW przy użyciu profesjonalnego sprzętu treningowego który jest udostępniany uczestnikom w ramach obozu. Poza nauką windsurfingu na uczestników czekają takie atrakcje jak wycieczka pontonami po Jeziorze Bukowo, zajęcia łucznicze, orientering, pierwsza pomoc oraz gry, wspólne zabawy, ogniska i kąpiele pod czujnym okiem ratowników wodnych.

Taaaaaka Ryba – obóz wędkarski

Cena podstawowa: 2299zł

W promocji już od: 1949zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Zamrzenica/ Kujawsko-Pomorskie

Sport i Rekreacja

Obóz polecamy entuzjastom wędkarstwa którzy oprócz łowienia ryb chcą spróbować czegoś jeszcze. W trakcie zajęć wędkarskich uczestnicy nie tylko przećwiczą różne techniki łowienia z pomostu oraz łodzi, ale także nabędą lub uzupełnią posiadaną wiedzę niezbędną do osiągania sukcesów podczas wędkowania. W trakcie obozu odbywać się będą również rywalizacje w postaci turniejów i testów wędkarskich, ciekawe pokazy jak łowienie karpi metodą no-kill oraz wycieczki piesze, rowerowe i kajakowe. Dodatkowo obozowicze przejdą szkolenie survivalowe podczas którego zbudują schronienie, nauczą się udzielać pierwsze pomocy, rozpalą ogień, dowiedzą się jak łapać ryby traperskimi metodami oraz przyrządzać, w tym wędzić złowione okazy. W czasie wolnym odbywać się będą gry, zabawy, kąpiele oraz ogniska.

W Rytmie Wakacji – obóz taneczny

Cena podstawowa: 2099zł

W promocji już od: 1749zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Dąbki/ Zachodniopomorskie

Sport i Rekreacja

Obóz polecamy nie tylko osobom uzdolnionym tanecznie, ale również tym którzy chcieliby nauczyć się czegoś nowego w atmosferze wspólnej zabawy. W trakcie wyjazdu uczestnicy wezmą udział w codziennych ćwiczeniach nauki tańca obejmującej takie style jak breakdance, hip hop, dancehall, new age, a także nabiorą odpowiedniej sprawności podczas wspólnych zajęć gimnastycznych. Nad realizacją programu czuwać będzie instruktor który nie tylko zadba o dostosowanie intensywności zajęć do poziomu grupy, ale także pomoże przygotować choreografię do pokazu tanecznego podsumowującego cały obóz. Ponadto w programie czekają na uczestników takie atrakcje jak nauka udzielania pierwszej pomocy, zabawy w wodzie, projektowanie własnej koszulki tanecznej, dyskoteki, ogniska i wspólne wycieczki rowerowe.

Wakacyjna Przygoda – obóz rekreacyjny

Cena podstawowa: 2049zł

W promocji już od: 1699zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Dziwnówek/ Zachodniopomorskie

Sport i Rekreacja

Obóz polecamy osobom szukającym aktywnego wypoczynku nad morzem z atrakcjami. W trakcie wyjazdu uczestnicy nie tylko skorzystają z możliwości odpoczynku i kąpieli, ale wezmą także udział w dyskotekach, pograją w siatkówkę, odbędą liczne piesze i rowerowe wędrówki oraz będą rywalizować ze sobą w szalonym turnieju sprawnościowym. Na obozowiczów czeka również niezwykła atrakcje w postaci rejsu łodzią "Nataszka" po Zalewie Kamieńskim łączonego ze zwiedzaniem portu w Dziwnowie i starego portu hydroplanów jak i całodniowa gra terenowo-fabularna "Perła Wszechoceanu" która będzie się toczyć na terenie ośrodka, w pobliskim lesie oraz na plaży. Na obozie będzie można także nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, podstaw orienteringu, strzelania z łuku i wiatrówki, oraz innych przydatnych umiejętności.

Wakacyjny Relaks – obóz przygodowo-rekreacyjny

Cena podstawowa: 2049zł

W promocji już od: 1699zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Dąbki/ Zachodniopomorskie

Sport i Rekreacja

Obóz polecamy tym którzy od wyjazdu oczekują nie tylko relaksu, ale również odrobiny ruchu i nutki przygody. W trakcie zajęć uczestnicy nauczą się strzelać z wiatrówek, udzielać pierwszej pomocy, oraz poznają podstawy terenoznawstwa i nawigacji. Umiejętności te przydadzą się nie tylko podczas pieszych wędrówek, organizowanych gier terenowych oraz nocnych podchodów, ale także w codziennym życiu. Czas spędzany na obozie umilą również wspólne gry i zabawy, zespołowe zajęcia integracyjne oraz wielka "Dąbkowicka Olimpiada Sportowa" z masą niesamowitych i często zwariowanych wyzwań oraz konkurencji. W wolnych chwilach uczestnicy wezmą udział w dyskotekach, festiwalu kolorów "Holy Day", ogniskach oraz skorzystają z uroków naszego polskiego morza podczas kąpieli i plażowania.

Zakręcone Wakacje – obóz odlotowy

Cena podstawowa: 2199zł

W promocji już od: 1849zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

8-12 / 12-16 lat

Dąbki/ Zachodniopomorskie

Sport i Rekreacja

Obóz polecamy pozytywnie zakręconym osobom które przede wszystkim liczą na dużą dawkę zabawy i śmiechu. W trakcie obozu uczestnicy wezmą udział w serii turniejów, wyzwań oraz zwariowanych gier zespołowych w których nie liczy się wygrana tylko dobra zabawa w towarzystwie rówieśników. Emocji dostarczą obozowiczom również wodne szaleństwa podczas których będą mogli spróbować swoich sił w przeciąganiu liny w wodzie, bieganiu w wielkim walcu do Zorbingu oraz budowaniu tratwy i wyścigach wodnych "flisaków". Na lądzie odbędzie się natomiast wymagająca sprytu i odrobiny główkowania gra terenowa "Zguba" oraz "Po nitce do kłębka", festiwal kolorów "Holy Day" i mecz "Zwariowanego Hokeja". Czas wolny uczestnicy spędzą odpoczywając, plażując, siedząc przy ognisku oraz jeżdżąc na wycieczki rowerowe.

Wakacje w Siodle – obóz jeździecki / NOWOŚĆ 2021!

Cena podstawowa: 2699zł

W promocji już od: 2549zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Spała/Łódzkie

Sport i Rekreacja

Obóz polecamy osobom uprawiającym jeździectwo niezależnie od poziomu ich umiejętności oraz entuzjastom koni którzy chcą spróbować swoich sił w siodle. Program obozu przewiduje 8 wizyt w "Stajni Królewskiej" w miejscowości Glinnik obok Spały podczas których odbywać się będą zajęcia jeździeckie z podziałem na stopnie zaawansowania. Dodatkowo obozowicze poznają interesujące fakty z historii jeździectwa, anatomii konia oraz przepisów dotyczących jeździectwa i sportów konnych. Pozostały czas upłynie uczestnikom na wspólnych zawodach sportowych, rywalizacji w szalonym hokeju, poszukiwaniu skarbów przy pomocy wykrywacza metali oraz strzelaniu z łuku i wiatrówki do celów. W trakcie obozu znajdzie się także czas na integrację przy ognisku, dyskoteki, wieczory filmowe oraz kąpiele i plażowanie nad rzeką Pilicą.

Aqua Przygoda – obóz sportów wodnych / NOWOŚĆ 2021!

Cena podstawowa: 2099zł

W promocji już od: 1749zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Dąbki/ Zachodniopomorskie

Sport i Rekreacja

Obóz polecamy zarówno entuzjastom sportów wodnych, jak i osobom chcącym zaznać sporej dawki wodnego szaleństwa. Na uczestników czekają między innymi deski SUP, windsurfing, kajaki, skimboarding, nurkowanie w sprzęcie ABC, a także nauka podstaw niesienia pomocy w wodzie. Natomiast w trakcie wodnych wariactw uczestnicy będą mieli okazji spróbować swych sił w szalonej olimpiadzie sportowej, pływania na bananie ciągniętym przez motorówkę, bieganiu w walcu do zorbingu i nie tylko. Dodatkowo na suchym lądzie obozowicze wezmą udział w licznych grach i zabawach organizowanych przez pozytywnie zakręconą kadrę, odwiedzą ciekawe miejsca podczas wycieczek rowerowych, a także nauczą się podstaw nawigacji w terenie.

Słoneczne wakacje- obóz przygodowy dla n

Słoneczne Wakacje - obóz rekreacyjny

Cena podstawowa: 1999zł

W promocji już od: 1649zł

 10 noclegów / Ośrodek wypoczynkowy

10-14 / 14-18 lat

Mielno/ Zachodniopomorskie

Przygoda i Zabawa

Obóz polecamy tym którzy oczekują od wyjazdu nie tylko licznych zabaw i atrakcji, ale także wypoczynku w miłej atmosferze. Na obozowiczów czekają liczne kąpiele w morzu pod opieką ratowników wodnych, rozmaite piesze wycieczki, maratony filmowe oraz ogrom gier i zabaw integracyjnych, a także wspólne grillowanie pod wiatą. W trakcie obozu uczestnicy podążą śladami Indiany Jonesa ucząc się przy tym podstaw nawigacji oraz biorąc udział w nocnych podchodach, odnajdą Skarb Neptuna w trakcie przygotowanej przez kadrę gry terenowo-fabularnej oraz ukończą pełen wyzwań Test Odwagi. Dodatkowo uczestników czeka nauka pierwszej pomocy, wycieczka rowerami wodnymi, strzelanie do celu z łuku i wiatrówki, akrobacje na trickline, zwariowany letni hokej oraz pełna emocji olimpiada sportowa.